Skontaktuj się z nami: 698 146 784

Spółka Honest-e powstała z myślą stworzenia marki promującej przedsiębiorców funkcjonujących w branży e-handlu. Naszymi działaniami zmierzamy do stworzenia bezpiecznego środowiska internetowego dla zakupów  online.  Mając  na  uwadze  fakt,  że w dobie Internetu i nieustannie rozwijającej się technologii istnieje zapotrzebowanie na utrzymanie poziomu świadczonych usług elektronicznych, opracowaliśmy znak Honest-e. Projekt ma na celu poszerzanie i podnoszenie poziomu świadczonych usług przez przedsiębiorców, a także budowanie zaufania potencjalnych Klientów do zakupów w „sieci”.

Inspirując się rozwiązaniami rynku holenderskiego stworzyliśmy projekt Honest-e – sprawdzone sklepy online, gdzie konsumenci w oparciu o znaki towarowe świadczące o wysokiej jakości usług elektronicznych chętniej i bez obaw dokonują zakupów przy pomocy urządzeń porozumiewania się na odległość. Budowanie świadomości konsumenckiej za pomocą firm weryfikujących przedsiębiorców oferujących szeroką gamę towarów i usług w Internecie stało się na rynku europejskim wzorem, który posłużył do stworzenia podobnego modelu w Polsce.

Handel elektroniczny jako jedna z form nabywania towarów i usług, w oczach potencjalnych klientów niesie ze sobą wiele zagrożeń związanych z nieuczciwymi praktykami przedsiębiorców, w szczególności tych, którzy nie realizują zamówień swoich klientów lub funkcjonują jako fikcyjne osoby w świecie e-handlu. To w dużej mierze ma wpływ na decyzję konsumentów w procesie nabywania towarów i usług przy wykorzystaniu platform internetowych. Spółka Honest-e dysponuje odpowiednimi narzędziami eliminującymi tego typu zagrożenia, czyniąc e-handel wygodnym i bezpiecznym sposobem na dokonywanie zakupów w Internecie.

Ideą naszej spółki jest propagowanie i promowanie handlu elektronicznego. Zachęcamy potencjalnych klientów do dokonywania zakupów internetowych, w przekonaniu o ich wygodzie, bezpieczeństwie i zaufaniu do przedsiębiorców funkcjonujących w branży e-biznesu.

ZNAK HONEST-E umieszczony na stronie sklepu internetowego jest nie tylko symbolem gwarancji i bezpieczeństwa zakupów online, ale także daje pewność konsumentom poszanowania i respektowania ich praw w Internecie.